Hakkımızda

Pro Homecare olarak, uluslararası medikal deneyime sahip, Akdenizli, dinamik ve yenilikçi bir ekip tarafından 2021 yılında kurulduk. Evde medikal bakım tedavisinde en sağlıklı çözümleri sunmak üzere yerel ve küresel bir çok ortaklık ve işbirliğine sahibiz. Hasta haklarının ve hassasiyetlerinin farkındalığı ile hizmet verirken Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin her bölgesinde sağlık ihtiyaçlarınız için her an yanınızda olacağız.

Ulaşılabilir sağlık mottosu ile herkesin her yerde sağlık ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere yola çıktık. Mahremiyetin önemi ve kıymetine inanan Pro Homecare olarak, yerinde sağlık hizmetleri konusunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki tüm yasalara ve etik değerlere uygun şekilde hizmet vermekteyiz. İletişim becerisi yüksek, etik değerleri ön planda tutan, deneyimli, profesyonel ekibimizle hastalarımızı sağlık elçileri olarak destekliyor, ölçülemeyen riskleri önlüyor ve hizmet verdiğimiz konularda özel çözümleri hayata geçiriyoruz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleştirdiğimiz yerinde sağlık, evde medikal bakım hizmetlerimizde yara bakımdan yeni doğan bakımına kadar çok geniş bir yelpazede hizmet verebilirken her ailenin hikayesinin farklılığına özen gösteriyor, mahremiyetlerine öncelikle saygı duyuyoruz. Tüm tedavi süresince tedavi sürecini evinizin konforu ve hijyeninde, rahatlıkta geçirmeniz için her detayı düşünülmüş farklı seçeneklerde bakım paketlerimizle hizmetinizdeyiz.

Evde medikal bakım hizmeti alan hastalarımızın bu süreci en şekilde konforlu şekilde geçirmelerini sağlamak için canla başla, 7/24 çalışan ekibimizle sağlık elçileriniz olarak yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

prohomecare-anasayfa-agac-630x750